Agrafki

produkt polski

Agrafki do identyfikatorów

produkt polski

Agrafki do identyfikatorów dostępne w kolorze białym lub czarnym o estetycznym wyglądzie. Szeroka podstawa o wymiarze 41 x 12 mm zakończona taśmą samoprzylepną zapewnia trwałe mocowanie do tyłu identyfikatora. Bezkonkurencyjna do agrafek chińskich
o małych powierzchniach klejenia. Na uwagę zasługuje również zamykanie szpilki przez charakterystyczny klik, który uniemożliwia przypadkowe otworzenie zapięcia.

Dla mniejszych identyfikatorów posiadamy agrafki o podstawie 37 x 7 mm, podklejone taśmą piankową z łatwą do usunięcia błoną ochronną.

Zapytaj o cenę: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowny Użytkowniku!

Firma "Laser Styl Beata Boniecka" w swoich witrynach internetowych wykorzystuje pliki cookies. Warunki przechowywania oraz uzyskiwania dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień traktowane jest jako wyrażenie zgody na użycie tych plików. Więcej możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

Polityka Prywatności Rozumiem