Mosiądz grawerski - szlifowany, lakierowany

Mosiądz Grawerski - szlifowany lakierowany

Mosiądz grawerski o strukturze szczotkowanej i pokryciu bezbarwnym lakierem, do grawerowania laserem fibrowym lub obróbki skrawaniem. Materiał ten charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami skrawania a jednocześnie podatny jest na wyginanie. Posiada szerokie zastosowanie przy wyrobie dyplomów grawerowanych, plakiet ozdobnych, tabliczek okolicznościowych, tabliczek znamionowych, breloków do kluczy, numerków do szatni, emblematów grawerowanych, szyldów firmowych i tablic informacyjnych.

Nazwa Wymiar Grubość 0,6 mm Grubość 1,6 mm
Złoty - 507 610 x 305 mm x x
Srebrny - 508 x  

Praktyczne zastosowanie mosiądzu szlifowanego po obróbce grawerskiej (grawerowane laserami fibrowymi, jak również mechanicznie frezem) i wykończeniu patyną:

Szanowny Użytkowniku!

Firma "Laser Styl Beata Boniecka" w swoich witrynach internetowych wykorzystuje pliki cookies. Warunki przechowywania oraz uzyskiwania dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień traktowane jest jako wyrażenie zgody na użycie tych plików. Więcej możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

Polityka Prywatności Rozumiem