Naklejki do stempli

produkt polski

Naklejki do suchych stempli

produkt polski

Wysoka jakość wykonania. Dostępny kolor złoty lub srebrny o powierzchni antycznej satyny. Rozmiar naklejki 55 mm o brzegach ząbkowanych (wzór popularny w USA).

Ten rodzaj i kształt naklejki powstał po analizie dostępnych rozmiarów i kształtów na rynku. Został specjalnie wyselekcjonowany przez naszą firmę jako najlepsze rozwiązanie do suchych stempli.

Naklejki posiadają wykończenie powierzchni złota i srebra antycznego w przeciwieństwie
do naklejek błyszczących, odcisk suchego tłoku na powierzchniach antycznych jest z charakterystycznym światłocieniem o bardzo dobrej czytelności. Naklejka po odciśnięciu suchego stempla pozostawia trwały ślad (nie powoduje efektu cofania) Całość prezentuje się niezwykle szlachetnie i elegancko.

Zastosowanie do certyfikatów, dyplomów, zaproszeń ślubnych, jako etykiety do win domowej roboty, itp.

Dostępne w ilościach handlowych 245 szt na rolce.

Sprawdź nasze aktualne promocje aby zobaczyć jakie benefity Cie czekają!

Szanowny Użytkowniku!

Firma "Laser Styl Beata Boniecka" w swoich witrynach internetowych wykorzystuje pliki cookies. Warunki przechowywania oraz uzyskiwania dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień traktowane jest jako wyrażenie zgody na użycie tych plików. Więcej możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

Polityka Prywatności Rozumiem