Prasy JD - zasięg 6 cm

produkt polski

Prasa do suchych stempli JD 6cm

produkt polski

Średniej konstrukcji prasa do suchych stempli o zasięgu tłoczenia do 6 cm od brzegu kartki do środka stempla. Dzięki stabilnej i mocnej konstrukcji skutecznie odciska suchy tłok na papierze do 200 gram. Korpus prasy malowany proszkowo ustawiony na podgumowanych nóżkach, które dają dobrą amortyzację. Dźwignia prasy w wykończeniu niklowanym.

Prasa sprzedawana jest bez metalowych oprawek, w których mocuje się matrycę i patrycę grawerowaną. Do prasy oddzielnie można dokupić oprawki o średnicy 51 mm, 52 x 26 mm. Prasy jak i oprawki sprzedawane są oddzielnie na sztuki co umożliwia dowolną konfigurację zleceń.

Zapytaj o cenę: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowny Użytkowniku!

Firma "Laser Styl Beata Boniecka" w swoich witrynach internetowych wykorzystuje pliki cookies. Warunki przechowywania oraz uzyskiwania dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień traktowane jest jako wyrażenie zgody na użycie tych plików. Więcej możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

Polityka Prywatności Rozumiem