Materiały do identyfikatorów

W naszej ofercie materiałów do identyfikatorów znajdują się magnesy, plecki, agrafki i klipsy z agrafką.

Magnesy dostępne są w trzech wariantach:
- w czarnej, plastikowej podstawie o wymiarach 30 mm x 10 mm;
- w czarnej, plastikowej podstawie o wymiarach 45 mm x 13 mm;
- w niklowanej, metalowej obudowie o wymiarach 45 mm x 13 mm;

Plecki to półfabrykat o rozmiarze 70 mm x 38 mm, przygotowany do wykonywania identyfikatorów z okienkiem. Plecki dostępne są w kolorze białym lub czarnym
z przeźroczystą szybką, i posiadają brzeg oklejony taśmą samoprzylepną, która umożliwia trwałe mocowanie do przodu identyfikatora. Na tylnej stronie wyrobu znajduje się pole wskazujące domyślne umiejscowienie agrafki, magnesu lub klipsa.

Nasze agrafki dostępne są w kolorze białym lub czarnym. Posiadają estetyczny wygląd
i szeroką podstawę o wymiarze 41 mm x 12 mm zakończoną taśmą samoprzylepną, która zapewnia trwałe mocowanie do tyłu identyfikatora. Jest bezkonkurencyjna do agrafek chińskich o małych powierzchniach klejenia. Na uwagę zasługuje również zamykanie szpilki przez charakterystyczny klik, który uniemożliwia przypadkowe otworzenie zapięcia.

Posiadamy również agrafki o podstawie 37 x 7 mm przeznaczone dla mniejszych identyfikatorów. Podklejone są one taśmą piankową z łatwą do usunięcia błoną ochronną.

Metalowe klipsy z agrafką posiadają przeźroczystą plastikową podstawę z taśmą samoprzylepną, która umożliwia mocowanie do identyfikatorów .

Szanowny Użytkowniku!

Firma "Laser Styl Beata Boniecka" w swoich witrynach internetowych wykorzystuje pliki cookies. Warunki przechowywania oraz uzyskiwania dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień traktowane jest jako wyrażenie zgody na użycie tych plików. Więcej możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

Polityka Prywatności Rozumiem