Mosiądze grawerskie


Mosiądz grawerski to specjalny stop mosiądzu wykonany na potrzeby grawerowania.
Sypki i jednocześnie plastyczny nadający się do wyginania. Arkusze blach można grawerować laserem fibrowym, frezem oraz diamentem. Powierzchnia mosiądzu zabezpieczona jest przed utlenianiem specjalnym lakierem bezbarwnym lub czarnym (510).

Sprzedawana w arkuszach: 610 x 305 mm.

Typ  Nazwa  Wymiar  Grubości
Lakierowany szczotkowany Złoty - 507 610 x 305 mm 0,6 mm, 1,6 mm
Srebrny - 508
Lakierowany polerowany Złoty - 505 610 x 305 mm 0.5 mm
Czarny/złoty - 510

Z tego mosiądzu można wykonać: dyplomy, certyfikaty, szyldziki, tabliczki na drzwi, tabliczki okolicznościowe, numerki na drzwi, breloki do kluczy, identyfikatory, szyldy firmowe, oraz wiele innych prac grawerskich.

Miedź grawerska popularnie nazywana miedzią do grawerowania sprzedawana jest przez firmę Laser Styl w wykończeniu szlifowanym, lakierowanym. Materiał ten jest plastyczny, podatny na wyginanie, dzięki czemu można go dostosować do powierzchni obłych. Lakier bezbarwny nadaje miedzi delikatny połysk, czyniąc ten materiał bardzo eleganckim, z zastosowaniem do ekskluzywnych wyrobów.Graweruje się laserem fibrowym, frezem lub diamentem. Wykorzystywana przy produkcji identyfikatorów personalnych, zawieszek, breloków do kluczy, numerków do szatni, tabliczek na drzwi, numerków na drzwi.

Typ Nazwa Wymiar Grubości
Miedź szczotkowana Miedź - 509 610 x 305 mm 0.5 mm

Przykłady praktycznych zastosowań:

Więcej przykładów można znaleźć na www.grawerstwo.com.pl

Szanowny Użytkowniku!

Firma "Laser Styl Beata Boniecka" w swoich witrynach internetowych wykorzystuje pliki cookies. Warunki przechowywania oraz uzyskiwania dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień traktowane jest jako wyrażenie zgody na użycie tych plików. Więcej możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

Polityka Prywatności Rozumiem